Pomůžeme vám

Jsme tu pro vás. Vždycky. Pokud se rozhodnete založit novou laser arénu, nebo inovovat vaši stávající, pomůžeme vám už od začátku.

Předáme vám zkušenosti

Máme zkušenosti z návrhu i realizace čtyř arén v české republice.

S námi můžete konzultovat od výběru lokality a prostor, přes půdorys laser game, rozmístění a tvary překážek, osvětlení, ozvučení, práci s úřady, ekonomický plán.. Víme o tom dost a chceme s vámi naše zkušenosti sdílet.

Můžeme vám postavit laser game na klíč, ale určitě preferujeme vaše zapojení. Vždyť co si postavíte, k tomu máte úplně jiný vztah.

Pomůžeme vám

Dodáme vám naše vybavení

To znamená od českého výrobce, kompletně vyrobené a ušité v ČR. S českým ovládacím softwarem (samozřejmě i s možností přepnout do angličtiny). Laserové vesty i zbraně jsou vyrobeny z prémiových materiálů jako je karbon, dural, polykarbonát a pravá kůže.

Naučíme vás s ním pracovat

Vybavení bude vystaveno extrémním podmínkám, vlhkost, pot, nárazy, pády na zem, změny teplot. Nebudeme vám mazat med kolem pusy s tím, že se nikdy nic nepokazí, nezlomí nebo neodpojí. Kvůli tomu je vybavení navrženo tak, aby jakákoliv oprava byla pouze o výměně kus za kus. Odšroubujete, odpojíte konektor, zapojíte nový díl, zašroubujete a fungujete dál. Žádné pájení, žádné nýtování. Dostanete sadu všech náhradních dílů, včetně veškeré elektroniky.

Dodáme vám naše vybavení

Správně ho spolu nastavíme

Naše vybavení je plně kalibrovatelné.
Máte temnou arénu? Snižte intenzitu osvětlení na čtvrtinu.
Používáte hodně mlhy? Zvyšte intenzitu vysílacích ledek.
Pokud vám střílí jedna zbraň moc daleko, snižte intenzitu vysílacích LEDek.

Fungujete za každých okolností

Dodáváme s tzv. doublesafe pojistkou, to znamená, že i když se vám pokazí hardware serveru (je to také jenom hromada součástek) nezabere vám víc než 5 minut vše znova rozjet. A to může zachránit sobotu plnou her.

Správně ho spolu nastavíme

Dáme hráčům dokonalý přehled

Zbraň neustále komunikuje se serverem, hráči tak mají přehled o tom, koho trefili, kolik mají bodů, kdo trefil je a další důležité informace ve hře. Na tom se dají založit i pokročilé herní módy, kde měníte barvy, zbraně nebo role v průběhu hry na základě skóre a jiných událostí ve hře.

Zabavíme i čekající hráče

Součástí ovládací konzole je i online skóre. Můžete čekajícím hráčům pouštět průběh hry v aréně a pořadí hráčů. I vy díky tomu víte, co se v aréně děje, jestli všichni hráči fungují a zároveň je vše vteřinu po vteřině uloženo na serveru. I když se v aréně někdo srazí nebo se něco stane, můžete hru pauznout a neztratíte ani jeden výstřel na závěrečném skóre.

Dáme hráčům dokonalý přehled