Objevujte naše
stylové vybavení
Laserová puška LS 750
s taktickou vestou
Laserová puška LS 750 s taktickou vestou
X DETAIL
Zadní strana
ergonomické vesty
Vyzkoušejte si naše
nové technologie
Neskutečně přesná hlaveň
X DETAIL
Uvnitř se nachází zelený a červený laser, speciálně navržená optika střelby a zásahové čidlo.
Hlaveň končí gumovým krytem pro větší bezpečnost při srážkách a menší opotřebení zbraně při pádu.
Ve spodní části se pak nachází gumová mřížka reproduktoru, svitilny a vysílač široké střelby.
Přední držák je vybaven dvěmi tlačítky a senzorem držení oběma rukama. Je tvarován tak, aby pohodlně sedl do ruky a zároveň aby šlo dobře dosáhnout na obě tlačítka pouhým posunutím palce.
Vnitřní rám zbraně je vyroben z duralu, všechny prvky ve zbrani jsou tak dokonale chráněny před jakýmkoliv nárazem. Rám vystupuje v tomto místě ze zbraně. Vypadá fantasticky.
Závity jsou přímo v duralu, tím odpadá problém s vylamujícími se vložkami v plastech.
Speciálně navržený gumový kryt chrání plně barevný LED podsvětlený displej krytý 3mm silným polykarbonátovým sklíčkem. Gumové zakončení zbraně zabraňuje případnému zranění hráče při míření se zvednutou zbraní.
Ochranný obal kabelu mezi zbraní a vestou je ušitý z karbonové kůže, která je pružná a vydrží velmi mnoho. Je uchycen ve zbrani i vestě. Vychází ze zbraně zespodu, takže se nemotá okolo ruky a také je příjemný na dotek a odolný na otěr.
Naše speciální řešení podsvětlení každého zásahového bodu je unikátní a patentované. Využíváme difuzní osvětlení, takže žádná ledka nesvítí hráči nebo protihráči do očí a neoslňuje ho tak při hře v tmavé aréně.
Zároveň při hře mnohem méně osvicuje stěny a strop v okolí hráče a neprozrazuje tak jeho polohu.
V každém zásahovém bodu jsou dva nezávislé zdroje RGB světla, takže vnější i vnitřní strana krytky může zářit jinou barvou.
Boční popruh je nastavitelný na téměř každou postavu. Protože se vesta rozepíná uprostřed, nemusí hráč hledat tmavé popruhy plandající za zády, ale intuitivně hledá po bocích.
Svou polohu držení si na této pažbě najdou menší i větší ruce. Přímo pod pažbou je umístěn vibrační modul, který upozorňuje na různé události ve hře. Díky tomu nelze tyto upozornění “přeslechnout”.
Naše vybavení je ve vaší aréně. Je tedy potřeba dát na něj vaše logo. Na tomto místě můžete mít logo nebo cokoliv si budete přát, vytiskneme vám to na koženou nášivku opatřenou suchým zipem. Také se zde nachází číslo pro snadnou oritentaci ve vestách.
Velká chlouba našeho vybavení je odjímatelná protipotící pohodlná podložka, díky které se váha vesty rozloží doslova po celém těle. Má podélné i příčné drážky pro lepší větrání i odvod potu, je z materiálu, který velmi rychle schne.
Na ramenou jsou tři zásahové body, které míří do tří stran, rameno tak lze zasáhnout i při natočení bokem k protihráči.
Vesta se rozepíná uprostřed, což umožňuje nejpřirozenější způsob oblékání. Díky široké mezeře hráč lépe odvádí teplo při běhání. Zapínací klipsny používají horolezci, jsou téměř nezničitelné.
Přední zásahové čidla mají dva senzory nad sebou a třetí zboku krytky. Pokrývají větší plochu k zásahu zepředu. Díky bočnímu čidlu je hráč zasažitelný i při chůzi bokem a zakloněnými rameny (typické pro bránění se zásahu u jiných vest).
Tohle je velká pecka jak prakticky, tak esteticky. Zkuste si mířit přes černé mířidla v temné aréně. Tento zaměřovač svítí barvou hráče, takže víte, z jakého je týmu zbraň, která se objeví za rohem. Difuzní charakter světla neoslňuje hráče ani při přiblížení zbraně k očím. Vodorovná linka se zbraní napomáhá míření před prvním výstřelem.
Vesta ušítá v České republice z kůže té nejvyšší kvality. Lze si dokonce zvolit z více barev a nebo exkluzivní karbonovou variantu.
Z otvorů nad displejem hlásí druhý reproduktor vše co hráč potřebuje slyšet.
Desky jsme designovali tak, aby nerozptylovaly při hře a neodrážely se od nich v temné aréně světla nebo lasery. Cesty jsou pozlacené. Všechny desky jsou vyráběny v automotive standardu, povrchově ošetřené speciálním lakem proti vlhkosti.
Při transportu nebo v noci vypnete vybavení pomocí klíčku na zadní straně vesty.
Velká chlouba je magnetické nabíjení, poskytující tyto výhody:
Nehledáte otvor kam zasunout nabíječku, magnety se samy spojí,
Nabíjení je umístěno vzadu a vespod, nehrozí tak jeho kontakt s potem,
Pokud někdo vezme zapojenou vestu, nezničí konetor, magnety se jen rozpojí (podobně jako na macbooku).
Pro menší děti i drobné slečny různých tělesných proporcí usadíte vestu tak, aby dobře držela.
Podložka pod vestu je po zapnutí vepředu plně přitažena k tělu, takže neskáče a sedí jak má.
Gumy pruží dostatečně tak, aby netáhly a zároveň poskytují velký rozsah napnutí.
Toto bohaté profilování v obou směrech zajišťuje lepší dýchání celého těla.
Vlastní design odpovídající potřebám hry laser game.
Díky větší ploše je materiál rychleji suchý.