Ovládací konzole

Ovládací konzole je přizpůsobená jednoduchému tvoření her a jejich parametrů. Zvládne s ní pracovat téměř každý.

Zvolíte herní mód, vytvoříte hru, připravíte jména hráčů, barvy. Díky přednastaveným šablonám si můžete ukládat vaše nastavené herní módy. Ty nejpoužívanější máte přímo na ploše, ty méně používané pak v rolovací liště.

Pomůžeme vám

Nastavení her

Můžete si připravit kolik her chcete. Můžete kopírovat vytvořené hry, nebo kopírovat z archivu hry odehrané, aby hráčům zůstaly jejich vesty. V archivu najdete všechny ukončené hry, můžete v nich vyhledávat podle různých parametrů (přezdívka, den,..). Také můžete jednoduše vytisknout scóre z předchozích her.

Přímo do zbrojírny můžete umístit jakýkoliv tablet, na kterém můžete jednoduše přetahováním měnit hráče v týmech, pustit zastavit nebo stopnout hru, nebo třeba změnit hudbu. Taky můžete hráče směrovat k vestám tím, že jim zablikáte s jejich vestou. Tím ušetříte cené vteřiny, které v celodenním provozu můžou znamenat hru i dvě navíc.

Dodáme vám naše vybavení

Jednoduchá výměna vesty ve hře

V případě problému, nebo třeba vybité baterie můžete přehodit hráče na jinou vestu se zachováním všeho, včetně jména, skóre apod. Stačí k tomu tři kliknutí.

Na konci se automaticky vytiskne skóre v počtu, který si přednastvíte (pro 8 hráčů tři karty, pro 12 hráčů třeba pět).

Zatím jsme nenarazili na podrobnější a zároveň stále přehledné skóre.

Správně ho spolu nastavíme

Herní módy

Než představíme novinku, která zatím nemá ve světě laser game obdoby, připravili jsme 6 herní módů.

Deathmatch

Hraje každý sám za sebe. Na začátku se rozprchnou hráči do arény a pak už si musí vždy krýt záda. Pro férovost mají všichni stejnou barvu, kterou jim můžete vybrat z celé škály RGB. Můžete si nastavit skóre, životy, štíty, dobu oživení a další parametry.

Teamdeathmatch

Dva až x týmů, které se rozeznávají různou barvou. V aréně tak máte spoluhráče, kteří vám můžou krýt záda. Můžete zapnou střelbu do vlastních (friendly fire) a ještě ji okořenit mínusovými body. Týmy pak mají své společné skóre, které na konci určí vítězný a poražený tým.

Zombies

Zúčastněte se malé osobní apokalypsy. Na začátku jsou náhodně vybraní hráči (můžete zvolit kolik) přeměněni na zombíky a ti jdou lovit lidi. Jakmile zombík sežere člověka, ten se stává také zombíkem. V našem podání ale zombík neoživne, takže je šance apokalypsu přežít tím, že všechny zombíky postřílíte. Zombíci jsou silnější než lidé (na 4 zásahy), ale zase mají jen krátkou zbraň na cca 5 metrů. Lidé tedy mají také šanci, jen musí postupovat společně a vyhledávat otevřenější prostory.

S.W.A.T. Defence

Hrajete v úplně temné aréně bez jediného světýlka. Vesty nesvítí, jen vepředu zbraně máte svítilnu, kterou tlačítkem aktivujete. Je dobré neběhat a při přesunování si přisvítit. Nevýhoda je, že tím dáte napříteli jasně najevo, kam střílet. Hraje se všichni proti všem, protože nevíte, z jakého týmu dotyčný je. Může se hrát i bez hudby, kdy je slyšet každý krok.

3hit game

Hrajete stejně jako deathmatch nebo teamdeathmatch, ale máte více životů. Takže musíte nepřítele zasáhnout víckrát. Můžete také nastavit doplňování životů v čase. Pokud se nepřítel po pár schytanýc zásazích schová na dost dlouho, může na vás vyběhnout opět v plné síle.

Bonus game

Na začátku si vyberete, jaký bonus budete mít po celou dobu hry. Ten můžete využít vždy, když se vám nabije. Aktivuje se horním tlačítkem. Můžete tak být na chvíli nesmrtelní, můžete mít superrychlou zbraň, zasnete nebo třeba získáváte 3x víc bodů. Zajímavý je také bonus „kamikaze“, kdy 8 vteřin máte nemrtelnost, superrychlou zbraň včetně velkého rozptylu a 2x víc bodů za zásah. Po 8 vteřinách sice u mřete, ale máte dost času vystřílet každého, kdo vám vkročí do cesty.